![](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/02/אלמנט-מיתוג-06.png)
אז מה הפואנטה?
מיומנות זו הפואנטה
המשימה של מרכז פואנטה היא לתמוך בתהליכי שינוי של בתי-הספר
בשכונת גוננים לעבר למידה התנסותית מבוססת מיומנויות.
![](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/02/אלמנט-מיתוג-20-247x300.png)
![](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/02/עותק-של-אלמנט-מיתוג-14-197x300.png)
החזון שלנו
החזון שלנו הוא לתמוך בנשות ואנשי החינוך בשכונת גוננים ליצירת שכונת חינוך מוכרת ברחבי ירושלים כשכונה שנותנת את המענים החינוכיים איכותיים, משמעותיים ורלוונטיים ביותר לכל תלמידה ותלמיד. לפתח בשותפות, שכונת חינוך שאליה נשות ואנשי חינוך ברחבי העיר ירצו להגיע לחנך ולהגשים חלומות.
למה?
השיח בעולמות החינוך סובב סביב הכנת הילדים למאה ה-21 אבל הרבע הראשון של המאה כבר עבר והמציאות של ימינו שונה מבלי היכר מהמציאות בה אנחנו גדלנו. במציאות של חוסר וודאות ניכר כי יש צורך במיומנויות וכישורים של חשיבה יצירתית, חשיבה ביקורתית, להיות מסוגלים לפתור בעיות מורכבות ולהיות לומדים לאורך החיים. בעוד שכולם מדברים על הצורך של מיומנויות, בפואנטה אנחנו פועלים כדי להפוך חלומות למציאות ולהפוך את הלמידה בבתי-הספר לרלוונטית למציאות של היום.
במרכז פואנטה לחדשנות חינוכית הגיבורים הם נשות ואנשי החינוך, הילדים והילדות, אלו המגיעים למרכז כדי להגשים חלומות, ללמוד ולהתפתח ולהפתיע את כולנו.
איך?
הנגשת ידע בתחומי למידה ופדגוגיה רלוונטית, למידה התנסותית, למידה מבוססת מיומנויות והובלת תהליכי שינוי.
יצירת שותפויות בין צוות פואנטה למורות ולמנהלות. אנחנו לא חושבים שאנחנו יודעים הכל ולא באנו להדריך או ללמד, אנחנו יוצרים שותפות עם נשות ואנשי החינוך איתם אנחנו עובדים ויחד עובדים לעבר האתגר.
בניית תחושת מסוגלות עם נשות ואנשי החינוך איתם אנחנו עובדים כדי שהם יוכלו לקחת את התהליכים חזרה לכיתה ולבית-הספר ולהוביל את השינויים בעצמם.
מה עושים בפואנטה?
השותפים שלנו
![JLM Spark Black](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/02/JLM-Spark-Black-300x300.jpg)
![חוות דעת](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/02/חוות-דעת-206x300.png)
![בשותף לוגו](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/02/בשותף-לוגו-300x167.png)
![עותק של שפ_ח](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/02/-של-שפ_ח-e1646663894856-300x160.jpeg)
![עותק של מנהלת תקשוב מדע וטכנולוגיה](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/02/עותק-של-מנהלת-תקשוב-מדע-וטכנולוגיה-300x284.jpg)
![עותק של לוגו מנהל קהילתי](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/02/עותק-של-לוגו-מנהל-קהילתי.jpg)
![עותק של לוגו מחדש-13](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/02/עותק-של-לוגו-מחדש-13-300x248.png)
![בית אצג לוגו](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/02/בית-אצג-לוגו.png)
![עותק של איפכא_@](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/02/עותק-של-איפכא_@-300x169.png)
![עותק של ביתא מחכנים](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/02/-של-ביתא-מחכנים-e1646663804374-300x125.png)
![עותק של לוגו גינת המוזאון](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/02/עותק-של-לוגו-גינת-המוזאון-300x167.jpg)
![המרחב-השלם](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/03/-השלם-e1646663874926-300x155.png)
![חינוך לקיימות](https://poenta.org.il/wp-content/uploads/2022/03/חינוך-לקיימות-254x300.png)